RUST  Zabava na jednom mistě  

RUST Wares
WEB: http://www.xgenarea.cz

PRAVIDLA    

 


PLUGINY A NOVÉ PŘÍKAZY1. Nepoužívejte cheaty a hacky (IP BAN)
2. Nevyužívejte bugy a chyby ve hře ( Snažit se nepoužívat bugy, chyby hlaste adminovi na případnou opravu ) 
3. Nestavějte létající domy bez foundation (základny) jinak zboříme celý barák. ( V případě raidu pokud již nepůjde opravit bude zbořen pro uvolnění pamětí servru 
4. PŘÍSNÝ ZÁKAZ stavění bugnutých domů a staveb v jeskyních 
5. Nenadávejte si ve hře ! Buďte slušný jsme pouze hrači 
6. Zákaz reklamy na jiný server nejsme žádná annonce (IP BAN) 
7. ZÁKAZ spamu, jak IN-GAME tak kdekoliv na webu 
 

 

INFO O HRE
MIN GB 1.5 RAM
MAX GB 2.5 RAM

 


Na server jsme přidali nové pluginy a pro soutěživé naleznete ve hře i statistiky. Máte se naco těšit.
Pod příkazem /help (/help player) naleznete veškeré příkazy, jakožto /loc, /pm, /playerlist, /stats

Přejeme příjemné hraní
 

 


 


 

JAK SE PŘIPOJIT

 


ODKAZ KE STAZENI KLIENTA

 

Uloz.to
Mega - Nejrychlejší
Sdilej
Cztorrent.net
Podporujeme i original verzi, avsak pouze s nasim upravenym klientem, proto po stažení klenta pokračujte na bod "Jak hrat pres steam"

Staženého klienta rozbalte , v rozbalené složce otevřete soubor ZMEN SI NICK a změňte si přezdívku , následně otevřete soubor START RUST / LumaGameLauncher_x64.exe a spustí se vám hra. Stiskněte F1 a otevře se vám konzole do té vložte příkaz : client.connect 130.193.10.211:28015 (Nová IP) a počkejte až se připojíte. Klávesou F2 lze sledovat FPS a nastavit si video.

Pozor! Pokud je restart serveru nebo vás to odpojí musíte použít příkaz client.disconnect (Nebo vypnout a zapnout hru) a znovu se připojte přes client.connect 130.193.10.211:28015

JAK HRAT PRES STEAM

 

 

Jak hrát přes steam, stačí si opět stáhnout náš klient a mít přihlášený steam s originálním Rustem, poté ve složce stačí spustit RustClient.exe a hrajete za svůj účet na steamu. Pokud to nejde, zkuste restartovat ještě steam.

Pozor! pokud nemáte originál Rust tak vám RustClient.exe nepůjde, a proto použijte START RUST.exe/ LumaGameLauncher_x64.exe/p>

TEAMSPEAK 3

 

 

Klienta pro TeamSpeak 3 si stáhněte z officialního webu, kliknete na odkaz níže počkejte a zvolte vaší verzi (Client).
http://www.teamspeak.com/?page=downloads
Po stažení klienta postupujte podle těchto kroků

  • Nainstalujte a zapněte

  • Po zapnutí nakonfigurujte podle průvodce mikrofon

  • Vlevo nahoře dejte connect a zadejte IP 130.193.10.211:9987 (Nová IP) a nastavte si nick a dejte connect.

Videotutorial - Omlouvám se za kvalitu je starý a zvuk je trochu posunutý ale svému účelu poslouží dobře.

 

ANTICHEAT

 

 

V přípravě je novější anticheat, který bude kontrolovat nejenom Vaší obrazovku se hrou, ale taktéž bude kontrolovat běžící procesy zda nemáte spuštěný nějáký z hacků, takže bude hlídat zda něco neinjectnulo Rust process a v neposlední řadě bude hlídat zda běží na stejném stroji, na kterém hráč hraje.

STARÝ TEXT K ANTICHEATU

 

 

Jelikož na serveru sice běžel anticheat ale nebyl tak účinný a spousta hráčů se obvinovala, tak jsme vymysleli nový způsob anticheatu. Bez našeho anticheatu se ani nepřipojíte na server, avšak díky němu bude na serveru bezpečno a obvinovaní že někdo má radar či cheaty bude pryč.

Princip anticheatu zjednodušeně je takový, že po zapnutí anticheatu a pokusu o připojení do hry, se server podívá zda vám běží anticheat. Pokud ne, vykopne vás, pokud ano můžete se připojit. Po připojení začne anticheat dělat screenshoot z rustu, a jednou za určitou dobu(neřeknu jak dlouho ale je to chvilka, ale ne tak že to vytíží net) ho odešle na server, který poté ověří zda nemáte něco spuštěného, nebo upraveného klienta. Taktéž se to dá použít jako důkazní material, že opravdu danná osoba má cheaty, pokud někdo někoho osočí.

Pokud se vám tento způsob fungování anticheatu nelíbí, nemusíte zde hrát, avšak tento anticheat může zajistit plnou ochranu před klasickýma podvodníkama. Taktéž použitím našeho anticheatu souhlasíte, s jeho principem fungování.

dale  dalsi Info zde: http://www.xgenarea.cz
 

target="_blank"><